STOMATOLOG NFZ POZNAŃ

STOMATOLOG NFZ POZNAŃ


Na dzień 28-12-2020 w Poznaniu jest 159 placówek udzielających na NFZ świadczenia stomatolog.Najwięcej w dzielnicy Stare Miasto (13), pozostałe ośrodki są m.in. w dzielnicach Jeżyce (12), Rataje (11), Grunwald Południe (9), Piątkowo (9) i Wilda (7).

Stomatolog 4 opinie „Polecam p.doktor Agatę, za niezwykłe podejście do pacjenta, wszystko objaśnia co i jak ,w pełni profesjonalna … obsługa pacjenta.Jest to lekarz z powołania, zarówno doradzi ,co nie każdy stomatolog potrafi :-) Ja jestem Mega zadowolony z profesjonalizmu, jak i obsługi pacjenta :-) Polecam !!!

Sprawdź rejestr lekarzy specjalistów przyjmujących na NFZ o specjalizacji Dentysta stomatolog przyjmujących w mieście Poznań. Umów się na wizytę już dziś i nie czekaj w kolejkach.

Na dzień 01-01-2021 w Poznaniu jest 5 placówek udzielających na NFZ świadczenia chirurg stomatolog.Najwięcej w dzielnicy Łazarz (2), pozostałe ośrodki są m.in. w dzielnicach Chartowo (1), Stare Miasto (1) i Wilda (1).

Z kategorii Chirurg Stomatolog Komentarze: Brak Komentarzy Na stronie znajdują się wszystkie niezbędne informacje dla pacjenta, aby móc umówić się na wizytę. Nazwa placówki, dane kontaktowe do chirurgów stomatologów z kontraktami z NFZ.

Dentysta stomatolog NFZ Poznań-Wilda. 4 (79.94%) - 316 głos. PORADNIA STOMATOLOGICZNA PRZYCHODNIA STOMATOLOGICZNA "DENT-IM" Specjalizacja: stomatolog Adres: POZNAŃ-WILDA, RÓŻANA 13/1, +48 618336860 Miejsce: PORADNIA STOMATOLOGICZNA

24.09.2019

 · Świadczenia ogólnostomatologiczne - stomatolog na NFZ w Poznaniu. Poznań-Grunwald. Centrum Alergologii - Bogusławskiego 16 - tel. 61 661 30 65

Dentysta stomatolog w Poznaniu – zarezerwuj wizytę u dentysty stomatologa na NFZ lub prywatnie! Przejdź do głównej treści. Znajdź wolny termin spośród wielu dostępnych na najbliższy rok. Znajdź wolny termin spośród wielu dostępnych na najbliższy rok

„Choć byłem sceptyczny wobec wizyty zamówionej przez internet, zostałem mile zaskoczony. Wizyta odbyła się punktualni … e, Pani doktor dokładnie wytłumaczyła mi jakiego dokona leczenia. Samo leczenie bezbolesne i delikatnie wykonane, na fotelu i Pani doktor można wręcz odpocząć.